Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

НАБУ відкрило кримінальну справу через незадекларовані апартаменти заступника прокурорської комісії у Маямі

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальну справу  через незадекларовану елітну нерухомість у Маямі (США) заступника голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Віктора Шемчука. Підставою стала заява активістів Центру протидії корупції після журналістського розслідування.

Так, журналісти програми “Схеми” знайшли нерухомість родини Шемчука вартістю в сотні тисяч доларів, оформлену на його племінницю, але довірену йому особисто, – в Америці, у штаті Флорида поблизу Маямі.

Зокрема, 2010 року у містечку Авентура в житловому комплексі у MYSTIC POINTE  на той час 21-річна українська студентка Аліна Люба, та сама племінниця Шемчука, придбала квартиру на 128 квадратних метрів з панорамним виглядом на океан.

Ціна його склала — 325 тисяч доларів.

Станом на 2010 рік Люба була студенткою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого і не мала доходів для придбання цих апартаментів.

Разом з тим, дівчина видала доручення на розпорядження всім своїм майном як в Україні, так і за кордоном самому Шемчуку.

Спершу довіреність діяла до 2015 року, потім була знову поновлена ще на 5 років – до 2022.

Ці дані журналісти отримали від джерел, але вони містяться в офіційному, хоча й закритому, реєстрі Міністерства юстиції України.

“Шемчук і його родина очевидно користуються цими апартаментами, але член КДКП швидше за все свідомо приховав їх та не вніс у декларацію. Це є порушенням закону, за що передбачена кримінальна відповідальність”, — коментує юрист Центру протидії корупції Андрій Савін.

Окрім того, як з’ясували журналісти, 2011 року за часів екс-президента Віктора Януковича, на той час народний депутат Шемчук придбав нерухомість у тому ж місті в житловому комплексі Alaqua Condominium за 219 тисяч доларів.  

Уже за два роки Шемчук продав цю нерухомість, але офіційно задокументована сума угоди явно занижена — усього 2 тисячі доларів. Це в сто разів менше ніж вартість квартири при купівлі.