Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

На Київщині хотіли віддати 12 млн грн на плавання дітей з дельфінами

Центр протидії корупції добився скасування чотирьох тендерів на оздоровлення дітей з інвалідністю за понад 12 млн грн, організованих Департаментом соцполітики Київської міськради. Бюджетні кошти мали піти на плавання дітей із дельфінами, що взагалі не приносить користі для здоров’я.

Раніше виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун уже спростувала міф про користь дельфінотерапії. Вона переконує, що ця терапія не лікує і не приносить користі, яку рекламують.

Тобто гроші платників податків, за які мали б лікувати дітей з інвалідністю, хотіли віддати на процедуру без жодного наукового підтвердження, а позитивний вплив взаємодії з дельфінами можна порівняти з грою із собакою, чи котом.

Кожна із закупівель коштувала кілька мільйонів гривень: 2 060 000 грн, 3 390 000 грн, 3 357 000 грн та 3 390 000 грн.

Більше того, усі чотири тендери провели із порушеннями, адже на них “конкурували” пов’язані між собою компанії.

На всі чотири закупівлі вийшли два учасника: ТОВ “Скадовськ-АКВА”, яке стало переможцем, і ТОВ “Київ-Дельфін”.

Однак юристи Центру протидії корупції з’ясували, що ці дві компанії пов’язані між собою. Згідно з реєстром юридичних осіб, засновником компанії-переможця є Плющ Ніна Іванівна.

Ця ж особа є єдиним засновником ТОВ “Київ-Дельфін” — конкурента переможця на чотирьох вказаних торгах. Більш того, ці товариства мають однакову юридичну адресу.

Київська міськрада була зобов’язана відхилити тендерні пропозиції цих компаній через їхню пов’язаність між собою, але натомість допустила їх до торгів та визначила переможця”, — коментує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин.

Після звернення активістів у “Прозорро” з’явилася інформація про скасування сумнівних закупівель через те, що пропозиції не відповідають вимогам тендерної документації.