Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

На Херсонщині нечесна компанія хотіла ремонтувати дорогу за 19 млн грн

Центр протидії корупції добився скасування тендеру на  ремонт автомобільної дороги в Херсонській області за 19 млн грн. На торгах перемогла компанія із чорного списку Антимонопольного комітету України, з якою хотіли укласти договір. 

Так, у квітні 2019 року Департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА проводив закупівлю ремонту автомобільної дороги Мала Шестірня – Високопілля в Херсонській області.

За результатами аукціону 1 липня 2019 року перемогу здобуло ПП “Полтавабудцентр” .

Разом із тим, Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України від 19 червня 2019 року визнала ПП “Полтавабудцентр” таким, що вчиняє антиконкурентні узгоджені дії під час закупівель. Йдеться про змови на торгах. Тепер цій фірмі заборонено брати участь у торгах протягом трьох років, до червня 2022. 

Отже, на момент оголошення результатів аукціону, компанія-переможець вже була в “чорному списку”, а тому пропозицію фірми департамент Херсонської ОДА  мав відхилити.

“Відомості про те, що компанії покарані за змови на торгах можна знайти на офіційному сайті Антимонопольного комітету України. Тобто департамент Херсонськох ОДА міг легко перевірити інформацію про недобросовісність ПП “Полтавабудцентр”. Ми зверталися до департаменту Херсонської ОДА та Держаудитслужби через порушення на тендері на 19 млн грн”, — коментує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин. 

Після звернень активістів на  “Прозоро” з’явилася інформація про відміну торгів.