Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

На Донеччині хотіли розпиляти 5,5 млн грн на ремонті амбулаторії

Центр протидії корупції (ЦПК) добився розірвання договору з підставним учасником торгів на закупівлю капітального ремонту центру первинної медико-санітарної допомоги на Донеччині.

Мангушський центр первинної медико-санітарної допомоги на Донеччині у листопаді 2018 року оголосив тендер на закупівлю робіт з капітального ремонту медустанови. Очікувана вартість роботи складала 5,5 млн грн.

Участь у торгах взяли лише дві компанії: ПП “Стройтехно” та ПП “Елара-сервіс”. Переможцем стала перша фірма, з якою і уклали договір.

При цьому, “Стройтехно” запропонувало надати ремонтні послуги лише на 6 грн 36 коп дешевше, ніж конкурент. Примітно, що обидві компанії виставили пропозиції на сайті “Прозоро” майже одночасно — різниця у часі склала 14 хв.

Окрім того, юристи ЦПК виявили, що від серпня 2016 до березня 2019 обидві компанії, за даними ресурсу Clarity-Project, щонайменше 117 разів разом конкурували на тендерах, при цьому “Елара-сервіс” жодного разу не переміг.

При цьому документи обох компаній на сайт “Прозоро” завантажував автор з одним і тим самим іменем.

“Ці факти дають підстави вважати, що між учасниками таємна домовленість. Одна компанія бере участь, а інша створює видимість конкуренції, реально не маючи бажання перемагати на торгах”, — розповідає юрист ЦПК Олександр Литвин.

У зв’язку з цим активісти звернулися до Антимонопольного комітету з проханням дослідити проблему. Пізніше з інформації на “Прозоро” стало відомо, що договір між медзакладом і “Стройтехно” був розірваний.