Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Миколаївська поліція порушила справу через фонтан-привид за півтора мільйони

Южноукраїнська поліція розпочала розслідування за фактом розтрати бюджетних коштів під час будівництва фонтану, яке триває майже рік.

Про це повідомляє заступник начальника слідчого управління Нацполіції Миколаївської області у відповідь на запит Центру протидії корупції.

“На теперішній час у вищевказаному провадженні проводяться сплановані слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення”, – запевняє підполковник Павло Воловик.

Нагадаємо, в грудні минулого року низка миколаївських ЗМІ повідомила про те, що компанія «Реалбудсервіс-транс», яку місцева громадськість підозрювала в зв’язках з мером, отримала близько 1 млн гривень на спорудження фонтану. Однак протягом 10 місяців він так і і не з’явився, а на місці меморіального комплексу, на реконструкцію якого планували витратити півтора мільйона гривень, – пустка.

За інформацією сайту Преступности.НЕТ, засновником і керівником ПП “Реалбудсервіс-Транс” є Володимир Давій. Він також є співзасновником і керівником ТОВ “Моноліт-Полімер”, одним із засновників якого є Світлана Гут, цивільна дружина мера Пароконного.

Центр протидії корупції звернувся до Національного агентства з питань протидії корупції з вимогою перевірити мера Пароконного на предмет наявності конфлікту інтересів. Однак в Агентстві знайшли інші ознаки кримінального злочину і передали матеріали в Національну поліцію.

“У разі підтвердження провини, учасникам оборудки може загрожувати позбавлення волі до 4 років і права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю”, – зазначає юрист ЦПК Олександр Литвин.