Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Ми повертаємося у Telegram. Стежити за топсправами НАБУ/САП тепер можна на каналі Центру протидії корупції

Центр протидії корупції (ЦПК) повертається до Telegram. Ми відновлюємо роботу каналу, де оперативно і вичерпно розповідатимемо про найгучніші корупційні справи, якими займатиметься новостворений Вищий антикорупційний суд (ВАС). Переходьте за посиланням: https://t.me/fuckcorruption 

Від 5 вересня почав працювати ВАС. На суд, який суспільство чекало роками, покладено велику відповідальність. Він розглядатиме сотні справ, які стосуються корупції у вищих ешелонах влади. 

Аби повідомляти суспільство про хід та результати справ, ЦПК відновлює роботу каналу у Telegram, де публікуватимуться оперативні дані про судові засідання та інші дотичні, але важливі події у справах.

Ми коротко, але лаконічно пояснюватимемо значення того, що відбулося на засіданні, допомагаючи журналістам, активістам і зацікавленим громадянам не пропустити найважливіше і отримати оперативний аналіз. 

До ВАС перейдуть справа екснардепа Миколи Мартиненка, обвинуваченого в організації схеми на 700 млн грн, бурштинова справа колишніх депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова, скандальна справа ексглави Державної фіскальної служби Романа Насірова тощо. 

Пізніше, після закінчення розслідування, до Антикорупційного суду перейдуть не менш резонансні справи, такі як енергетична схема “Роттердам+” і багатомільйонні махінації щодо квартир для Національної гвардії, справа стосовно колишнього головного поліцейського Одещини Дмитра Головіна тощо.

Крім того, апеляційна палата ВАС переглядатиме вироки у справі Труханова та щодо Фірташівського директора Запорізького титано-магнієвого заводу Володимира Сивака