Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

“Мовчання влади нас вбиває” — півсотні громадських організацій вимагають від Порошенка визнати репресії проти активістів та скликати РНБО

Друзі та захисники постраждалих від нападів активістів 26 вересня оприлюднили відкриту заяву з вимогами до української влади та анонсували “Ніч на Банковій” під Адміністрацією Президента — акцію солідарності із громадськими діячами, численні напади на яких не розслідуються належним чином, а замовники залишаються непокараними.

Відкрите звернення ініціатори опублікували у Фейсбук-події “Ніч на Банковій. Мовчання вбиває”.

“Останні місяці країну захлиснула хвиля спланованих нападів на активістів і ми спостерігаємо їх тотальне ігнорування з боку органів правопорядку, що починають діяти тільки під тиском громадськості. З 2017 року було скоєно 55 нападів на представників третього сектору”, — йдеться у відкритому зверненні, під яким підписалися півсотні громадських організацій та ініціатив, а також десятки політичних партій та окремі діячі.

Підписанти підкреслюють, що Президент України досі ніяк не відреагував на проблему системних атак на активістів, а правоохоронні органи “лише імітують бурхливу діяльність, яка допомагає уникнути покарання злочинцям і збільшує насилля з кожним днем”.

“Так далі не може тривати в країні, яка пережила Революцію Гідності”, — констатують ініціатори звернення у та “у зв’язку зі зростанням інтенсивності нападів всередині країни” вимагають: провести позачергове засідання Ради національної безпеки та оборони України та створити у ВР тимчасову слідчу комісію для розслідування нападів на активістів у 2017-2018 роках “із обов’язковим представництвом паритетної участі в її роботі представників громадянського суспільства”.

Окремий пункт стосується і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова — від нього вимагають невідкладного звіту у Верховній Раді, а від керівників правоохоронних органів — “оперативного та ефективного розслідування кримінальних проваджень стосовно нападів на активістів зі звітуванням на кожному етапі перед громадськістю”.

Серед вимог до влади активісти також висувають необхідність “налагодження комунікації, оприлюднення позицій і проблем в зв’язку з загостренням ситуації і впливу на неї президентських виборів”.

Підписанти звернення обіцяють, у разі ігнорування їх вимог, захищати власну безпеку “всіма доступними засобами”. Відтак, друзі та захисники потерпілих, йдеться у заяві, збираються 27 вересня о 18.00 на на акцію під Адміністрацією Президента і кличуть всіх небайдужих долучитись до “Ночі на Банковій”.

У відповідній події, опублікованій у мережі Фейсбук, понад тисяча користувачів уже підтвердили свою участь, а ще 4,1 тисячі українців позначили свою зацікавленість у заході.