Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Міжнародні експерти ветували вже 32 кандидатів до антикорсуду

Відбулось третє засідання Громадської ради міжнародних експертів. Сьогодні під сумнів поставили ще 12 кандидатів, доброчесність та професійність яких розглянуть на спільному засіданні із Вищою кваліфікаційною комісією суддів. Загалом міжнародники ветували вже 32 кандидатів.

Так серед сумнівних кандидатів також опинилися Маркіян Галабала, Юрій Бурбела, Ігор Січеславський, Валерія Чорна, Андрій Малєєв, Василь Постульга, Сергій Боднар, Валерій Станіславський, Ігор Кос, Діана Заніні, Василь Гончарук та Ольга Саландяк.

8 із 12 заветованих кандидатів є також у списку сумнівних кандидатів, який днями презентували громадські організації.

Юрій Бурбела — суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області, який брав участь у політичних переслідуваннях. У січні 2014 року він виніс обвинувальний вирок проти так званих “васильківських терористів”.

Ігор Січеславський — директор ТОВ “Юридичне бюро Січеславського”, який не задекларував об’єкт нерухомості, у якому проживає у Києві.

Валерія Чорна — суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду, яка не вказала точної вартості квартири, що придбала її матір. На сьогодні вартість подібних квартир становить від 2,2 млн грн. до понад 3 млн грн.

Андрій Малєєв — суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області, родичка якого має у власності майно, походження якого сумнівне.

Василь Постульга — заступник директора ТОВ ЮК “Постульга та партнери”, адвокат, який, ймовірно, вдався до приховування власних доходів.

Валерій Станіславський — доцент Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який, ймовірно, вдався до приховування майна шляхом оформлення його на матір.

Ігор Кос — суддя Буського районного суду Львівської області, який системно порушує закон, не декларуючи жодного нерухомого майна, що перебуває у його власності чи користуванні.

Василь Гончарук — суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області, який, ймовірно, приховує майно.

***

Загалом уже відбулось три засідання ради міжнародників, під час яких номінували на виключення із конкурсу 32 кандидатів. До 11 січня ГРМЕ може провести ще кілька засідань, на яких продовжать ініціювати кандидатів для ветування.

Після цього має відбутися спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Під час засідання проведуть голосування щодо того, чи відповідають кандидати критеріям доброчесності і професійності. Якщо 9 членів ВККС та 3 із 6 членів ГРМЕ не підтвердять відповідність кандидата, він чи вона не зможе претендувати на посаду судді.

Наприкінці грудня Вища кваліфікаційна комісія суддів опублікувала список кандидатів до Вищого антикорупційного суду, які успішно склали іспити.

Після цього до роботи приступила Громадська рада міжнародних експертів, яка має 30 днів, до 26 січня, для ветування сумнівних кандидатів.

Згодом кваліфкомісія суддів на власний розсуд обере переможців конкурсу із решти кандидатів.