Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

“Межигір’я” Медведчука: кум Путіна продає свій елітний маєток під Києвом

Кум російського президента Володимира Путіна та лідер руху “Український вибір” Віктор Медведчук продає свій маєток та землю під Києвом. Оголошення про продаж розмістили в закритій групі ріелторів 14 березня 2019 року.

Будинок-хонка площею 1125 метрів квадратних, оточений понад 30 га землі, зведений у місті Українка на березі річки Стугни в Обухівському районі Київської області.

Одна сотка володінь ідейного натхненника “Українського вибору” оцінена ним у 4,5 тисячі доларів. На території є причал, вертолітний майданчик, елінг, гостьовий будинок на 200 метрів квадратних та басейн.

Загалом маєток майбутньому господарю обійдеться під 360 мільйонів гривень.

Кілька років тому журналісти згадували цей маєток у своєму розслідуванні про нерухомість “сірого кардинала” української політики.Тоді зазначалося, що ці землі були виділені фірмі Медведчука у 2000-х нібито під рекреаційний об’єкт.

Зараз вказана територія розбита на кадастровій карті на дві ділянки, хоча й продається єдиним майновим комплексом.

Більшою, на 24,4 га, володіє ТОВ “Інвестиційна компанія “Спорт-Тур”. Його кінцевим бенефіціарним власником є дружина політика Оксана Марченко.

Інша ділянка записана на ТОВ “Компанія з управління активами “Мтір Ессет Менеджмент”, за якою стоять кілька кіпрських офшорних компаній.

Центр протидії корупції уважно стежитиме, хто ж стане новим власником “Межигір’я” Медведчука.