Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Майже 300 новоспечених депутатів поповнили Реєстр публічних діячів. Що це для них означає

У четвер 29 серпня відбулося перше засідання парламенту ІХ скликання. 299 новообраних депутатів поповнили Реєстр національних публічних діячів Центру протидії корупції (ЦПК). Хочемо нагадати новообраним депутатам, що необхідно попередити свої обслуговуючі банки про зміну статусу, аби уникнути блокування рахунків. 

124 депутати ІХ скликання уже займали посади, через які ЦПК їх вніс до Реєстру раніше. 

Так, згідно з законом народні депутати належать до категорії національних публічних діячів (Politically Exposed Persons або скорочено PEPs).

Для фінансових установ вони є клієнтами високого ризику, тому  банки зобов’язані посилено контролювати фінансові операції таких клієнтів, з’ясовувати походження коштів на рахунках та походження їх статків. Це стосується також їхніх родичів, наближених осіб і пов’язаних компаній.

ЦПК спростив роботу для фінансових установ і створив сайт pep.org.ua — єдиний відкритий реєстр національних публічних діячів PEP, який працює від 2016 року.

Він допомагає банкам ідентифікувати публічних діячів серед своїх клієнтів і містить понад 30 тисяч документально підтверджених записів, зокрема, про українських політиків, керівників органів прокуратури, голів та суддей Конституційного та Верховного судів, голів апеляційних судів та високопоставлених силовиків.

Що стосується старих нардепів, то їхній статус національних публічних діячів та відповідні застереження для роботи з фінансовими установами зберігаються протягом трьох років після складання повноважень.