Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Луганська поліція передумала закуповувати сигналізацію на 5 млн після скарг ЦПК

Центр протидії корупції добився розірвання договору на 5 мільйонів, укладеного Управлінням поліції охорони в Луганській області за результатами тендеру, один із двох учасників якого у “чорному списку” АМКУ.

У лютому 2018 Управління поліції охорони в Луганській області за результатами тендеру на закупівлю пристроїв для охоронної та пожежної сигналізації уклало угоду із ТОВ “ГК Оріон” на суму 4,97 мільйонів гривень.

Зроблено це було всупереч законодавству, адже єдиний конкурент переможця тенедеру ТОВ “ЛТД Парадокс-текнолоджі” знаходиться в “чорному списку” АМКУ. Компанія навмисно подала неправдиву довідку про те, що її не притягували протягом останній трьох років до відповідальності через змову на торгах.

Таким чином ЛТД Парадокс-текнолоджі мали б не допустити до участі в тендері, а сам тендер переоголошувати через недостатню кількість учасників. Тим не менше, Луганська поліція за зверненням Центру протидії корупції відмовилася це робити, стверджуючи, що закон не зобов’язує їх перевіряти достовірність наданих учасником відомостей і вони “врахують на майбутнє зауваження”.

Справа в тому, що згідно з законом, компанія відсторонюється від участі у публічних закупівлях на три роки, якщо її притягували до відповідальності через змову на торгах. Такі рішення ухвалює Антимонопольний комітет та відповідно формує так званий “чорний список”.

“Дивно, що замовник будучи правоохоронним органом не побачив у діях учасника тендеру ознак злочину (підробка та використання підроблених документів) та самостійно після першого нашого звернення не розірвав договір”, — говорить юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин.

Лише  після другого звернення Центру протидії корупції Управління поліції охорони “додатково розглянувши попереднє звернення” повідомило, що все ж таки вирішило розірвати договір.

Нагадаємо, що у 2017 році 163 компанії зі списку порушників Антимонопольного комітету попри заборону продовжували вигравати тендери та укладати договори з державними установами.