Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Ліквідація військових прокуратур та обов’язкова атестація: який невідкладний законопроект подав Зеленський

Глава держави Володимир Зеленський ініціює зміни в органах прокуратури: зокрема пропонує зменшити їхній штат до 10 тисяч, а всім охочим залишитися на посадах – пройти обов’язкові іспити та співбесіду.

Про це йдеться в його Проекті Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури (1032).

Згідно з документом, генпрокуратура стає Офісом Генерального прокурора, регіональні прокуратури – обласними, місцеві прокуратури – окружними. Тим часом військові прокуратури ліквідовуються. Водночас передбачено можливість створення спеціалізованих прокуратур.

Усі прокурори, які хочуть залишитися в системі прокуратури, пройдуть атестацію, яка складатиметься із іспиту із практичним завданням та співбесіди. Лише після успішного складання атестації прокурори зможуть розраховувати на підвищення зарплат або ж премії.

Крім того, законопроект закладає основи для електронного документообігу, який має витіснити неефективну паперову тяганину.

Президент пропонує зупинити діяльність Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів до 1 січня 2021 року та фактично звільнити її чинних членів КДКП. На цей час розгляд дисциплінарних справ перекладається на кадрові комісії. Такі комісії будуть діяти в Офісі Генпрокурора та обласних прокуратурах. Вони забезпечуватимуть і добір нових прокурорів на вакантні посади.

Також генпрокурор отримує право звільняти прокурорів Офісу генпрокурора та адміністративних посадовців без жодних погоджень з Радою прокурорів, як це передбачено зараз.

Більше про цей законопроект та інші надважливі пропозиції у сфері реформи судів, прокуратури, антикорупції та кримінальної юстиції читайте в нашому матеріалі для Української правди.