Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Кваліфкомісія прокурорів відклала рішення щодо прокурорки САП за участь у форумі Тимошенко

Сьогодні відбулося засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) щодо прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) у справі “Роттердам+” і заводу Фірташа Ольги Ярової через її участь у форумі Юлії Тимошенко.

Засідання перенесли на 28 травня і вирішили викликати її безпосереднього керівника Володимира Кривенка.

Член КДКП Сергій Нечипоренко, який готував висновок щодо порушення Ярової, запропонував притягнути її до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани. Але, не за участь у форумі Тимошенко, а за те, що вона деякий час була відсутня на робочому місці.

За словами самої Ярової, вона відвідала форум з пізнавальною метою, адже навчається в аспірантурі. Хоча навіть не назвала, у якому саме виші навчається татемисвоєї наукової роботи.

Прокурорка зазначила, що зайшла на форум на кілька хвилин, щоб узяти літературу для навчання.

Хоча на відео, опублікованому з форуму, чітко видно, що вона сидить в одному з перших рядів з бейджиком, тобто проходила реєстрацію на форум.

Зауважимо, що окрім ЦПК, на Ярову скаржився керівник САП Назар Холодницький. Прокурорка вважає, що він це зробив через їхній особистий конфлікт.

Нагадаємо, що у червні 2018 року прокурорка САП Ольга Ярова відвідала форум “Новий курс України”, який влаштовувала лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Закон України “Про прокуратуру” забороняє прокурору належати до політичних партій, брати участь у політичних акціях мітингах і страйках. У зв’язку з очевидним порушенням прокурорської етики ЦПК подав скаргу до КДКП.

Ольга Ярова є процесуальним керівником у справі щодо скандальної схеми з поставок вугілля “Роттердам+”, а також розтрати 500 млн грн Запорізького титано-магнієвого комбінату, фактичним власником якого є олігарх Дмитро Фірташ.