Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Комітет Соболєва вимагає змінити четвірку Шокіна

Комітет ВР з питань запобігання та протидії корупції пропонує генеральному прокуророві Віктору Шокіну переглянути четвірку кандидатів до конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора.

Про це йдеться в рішенні Комітету від 4 вересня 2015 року.

Комітет  на своєму засіданні 2 вересня спільно з громадськістю обговорив інформацію про визначення генеральним прокурором України кандидатур Севрука Ю.Г., Грищенко Ю.О., Балита Р.І., Садового М.В., у члени конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізований антикорупційній прокуратурі, – йдеться в рішенні Комітету – “Представники громадських організацій наголошують про недопустимість вказаних осіб на ці відповідальні посади, оскільки вони не мають бездоганну ділову репутацію, високі професійні і моральні якості, суспільний авторитет”.

Так, у рішенні Комітету зазначено, що Грищенко Ю.О був колишнім безпосереднім керівником В.Шапакіна, який нині перебуває під слідством за підозрою у низці корупційних правопорушень. У 2013 році Ю.Грищенко задекларував більше 2 млн. грн. на власному рахунку та ще 600 тис. грн. на рахунках членів родини.

“Балита Р.І. був першим заступником та виконуючим обов’язки прокурора Закарпатської області у 2014 р. Громадські активісти неодноразово виступали з публічними протестами щодо бездіяльності Р.Балити”, – йдеться у рішенні Комітету.

На відео, що наводиться в рішенні Комітету,  видно, що Р.Балита не може дати відповіді на питання активістів щодо розслідувань фактів корупції та не знає про існування єдиного державного реєстру корупціонерів.

Садовий М.В. був начальником Головного управління кадрів та забезпечення діяльності органів прокуратури за часів генерального прокурора України В.Яреми та заступником скандально відомого зама В.Яреми А.Даниленка.

Севрук Ю.Г. з грудня 2012 по липень 2014 року був заступником начальника управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України. Цей підрозділ ГПУ, йдеться в рішенні Комітету,  під час подій Революції Гідності мав контролювати законність дій спецпідрозділів МВС при затримання активістів та інших дій.

«У 2015 році Ю.Севрук публічно виступив з безпідставною критикою системи підготовки незалежного тестування прокурорів та роботи заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе, який відповідає за реформування прокуратури, що відклало процес оцінювання на три тижні».

Раніше прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив на тому, що члени комісії як від парламенту, так і від Генеральної прокуратури України мають бути «незаангажованими професійними, та викликати довіру суспільства»:

Яценюк

Нагадаємо, громадські активісти разом із нардепами запропонували Верховній Раді список із 10 кандидатів у Комісію з обрання Антикорупційного прокурора.