Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Комітет дав зелене світло президентському законопроекту щодо ефективної роботи Антикорупційного суду

У п’ятницю, 6 вересня, Комітет з питань запобігання і протидії корупції рекомендував Верховній Раді ухвалити Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про Вищий антикорупційний суд” (щодо початку роботи суду). Згідно з ним, порядок передачі справ до Антикорупційного суду від інших судів змінюється таким чином, що убезпечує установу від паралізування тисячами розглядів. В разі ухвалення законопроекту, Антикорсуд займатиметься лише топкорупціонерами.

Рішення комітету ухвалено одноголосно: парламенту пропонують проголосувати за законопроект за основу і в цілому.

Нагадаємо, за даними державної судової адміністрації, наразі Антикорупційний суд може отримати щонайменше три з половиною тисячі справ. Тож справи топ-корупції будуть повільно рухатися через перевантаженість суддів. За підрахунками, на кожну із 7 колегій ВАС надійде по 500 справ: розгляд лише однієї може зайняти більше чотирьох років.

Цю проблему і покликаний вирішити законопроект №1025, згідно з яким до ВАС з інших судів перейдуть лише близько 200 справ, які розслідувалися НАБУ. Інші справи скеровуватимуть до Антикорсуду поступово в майбутньому – ті, де розслідування було розпочато в день старту роботи ВАС.

Детальніше про проблеми, який вирішує цей законопроект, а також, що передбачають інші президентські ініціативи  —  у проекті Центру протидії корупції для “Української правди”.