Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Холодницький тричі не погодив підозру скандальному прокурору Кулику, який наживався на АТОшних виплатах

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький тричі не погодив підозру ексвійськовому прокурору сил АТО Костянтину Кулику. Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) ще 2017 року зібрали докази для оголошення підозри Кулику.

НАБУ розслідує кримінальну справу щодо незаконного отримання Куликом виплат за перебування у зоні антитерористичної операції. Журналісти писали, що експрокурор АТО Кулик в період 2014-2016 років отримував гроші за перебування в зоні АТО, але фактично був у Києві. Тобто він незаконно отримував АТОшні виплати за вказаний період.

Ще 2017 року детективи зібрали докази для оголошення підозри Костянтину Кулику, проте САП гальмує погодження повідомлення про підозру.

Ця справа уже доповнила Реєстр злитих справ САП — ресурс, на якому зібрали справ топ-корупції, у яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскації для їхніх фігурантів.

Зауважимо, що це була не єдина справа щодо Кулика. Раніше САП та НАБУ обвинувачували його в незаконному збагачені: його доходи значно перевищували витрати. Від кінця 2016 року справа розглядалася в суді.

Однак у лютому 2019 року Конституційний суд України скасував кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Тому справу щодо цього епізоду Кулика суд має закрити.