Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Кандидат на антикорупційного прокурора закрив справу, порушену по “золотому”дитячому садку в Україні

Роман Говда, заступник Генерального прокурора України та кандидат на посаду Антикорупційного прокурора України закрив кримінальне провадження  щодо  будівництва “найдорожчого на той час в Україні” дитячого садку в Одеській області.

Про це повідомляє проект “Укр.ав”.

Перебуваючи на посаді прокурора одеської області Роман Говда закрив розпочате за заявою активістів кримінальне провадження    щодо заступника голови Біляївської міської ради екс-регіонала Михайла Бухтіярова та компанії ТОВ “БІЛД-ПРО”.

Як повідомляється, провадження було порушене місцевою міліцією за фактом привласнення посадовими особами бюджетних коштів – під час будівництва дитячого садочка, який ЗМІ назвали “найдорожчим в Україні”, вартістю майже 40 млн. грн., що на той час складало близько 5 млн. доларів

Справа в тому, що «Центр протидії корупції» оскаржував рішення Біляївської міської ради на побудову такого надзвичайно дорого дитячого садка. За інформацією сайту “Наші Гроші” за таку ж суму на Західній Україні було побудовано 3 дитячих садочки. За фактом привласнення посадовими особами бюджетних коштів прокуратурою та міліцією було розпочато кримінальне провадження, яке і було закрите за часів перебування на посаді прокурора області Романа Говді.

Так у листі керівника одеської прокуратури Романа Говди йдеться про те, що компанію змусили компенсувати збитки, притягли керівництво до адміністративної відповідальності і справу закрили. Компенсація склала 40 тис. грн.