Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Істерика провокатора Філімоненка і свідчення фельдшера: як минуло чергове засідання у справі Шабуніна

Сьогодні відбулося чергове засідання у справі голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. У суді дав свідчення фельдшер, який прибув за викликом на місце інциденту в день, коли Шабунін вдарив провокатора Всеволода Філімоненка. Останній після засідання влаштував істерику з нецензурною лексикою.

За словами фельдшера, Філімоненко відмовився від першої медичної допомоги та госпіталізації. Саме тому він згодом надав допомогу Віталію Шабуніну, якому Філімоненко пирснув в очі з газового балончика у день удару. Тоді голова правління ЦПК отримав хімічний опік обох очей.

Філімоненко вкотре отримував зауваження від судді через свої викрики та репліки. Він звинуватив фельдшера в тому, що той начебто відмовився йому надавати медичну допомогу і надав її Шабуніну.Провокатор начебто просив фельдшера почекати перед наданням йому допомоги. Сам фельдшер заявив, що просив Філімоненка поїхати з ним в лікарню, але той відмовився.

Зауважимо, що відмова Філімоненка від госпіталізації зафіксована на відео з дня інциденту. Більше того, свідки, яких допитували раніше, також підтвердили цю інформацію.

Наступне засідання у справі Шабуніна відбудеться через місяць 16 травня. Філімоненко почав виступати проти і влаштував істерику, кричав на суддю через те, що вона начебто затягує справу. Коли суддя покинула зал судових засідань, він почав вживати нецензурну лексику в її сторону та сторону Віталія Шабуніна.

Під час минулого засідання у суді допитали слідчих Олександра Чеберяка та Олександра Ковальчука, які займалися справою. Обидва заявили, що нічого не пам’ятають про справу і не знають, де перебувають медичні документи.

 

***

Голову правління ЦПК Віталія Шабуніна звинувачують у побитті журналіста, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання.

Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України після того, як він рік тому вдарив в обличчя провокатора Філімоненка, який тривалий час переслідував Віталія та цькував співробітників ЦПК. Шабуніну загрожує до 5 років позбавлення волі.

 

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo      

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq