Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Хто має сісти, якщо Клюєв втече?

Шокін, Наливайченко, Аваков.

Уже декілька годин поспіль в ГПУ чекають на появу Сергія Клюєва, якого сьогодні викликали на допит з наміром оголосити йому про підозру. Часу у прократури обмаль – вчора, після голосування у ВР за зняття недоторканності, Сергій Клюєв намагався двічі – чартером та регулярним рейсом – утікти з країни, проте, був зупинений прикордонниками.

Саме оголошення підозри є ключовим моментом, який унеможливить переховування Сергія Клюєва від кримінального переслідування та дозволить слідству звернутися до суду для обрання запобіжного заходу, наприклад, тримання під вартою або домашній арешт.

Але до рішення суду ГПУ потрібна окрема додаткова згода ВРУ та, відповідно, друге подання від генерального прокурора.

Чому Шокін?

Такого подання наразі в парламенті немає. І воно має з’явитися сьогодні, адже його ще треба розглянути в регламентному комітеті та проголосувати в залі.

Разом з тим, ГПУ може застосувати інші запобіжні заходи – особисте зобов’язання, особисту поруку або заставу без окремої додаткової згоди ВРУ. Саме ці заходити не дозволять Сергію Клюєву втекти ані в Австрію, ані в Крим, ані в ДНР.

Проте, всі запобіжні заходи потребують рішення суду. Тому уже сьогодні прокурор має, оголосивши Клюєву про підозру, йти в суд і клопотати про такий захід. Не завтра, не наступного тижня, а саме сьогодні.

Тільки так можна не дати Клюєву ухилитися від кримінальної відповідальності.

І якщо прокуратура зволікатиме з другим поданням до ВР та обранням такого запобіжного заходу, що унеможливить втечу Сергія Клюєва, сісти в клітку замість Клюєва має саме Віктор Шокін, а політичну відповідальність нести Петро Порошенко, який призначив його на посаду.

Чому Наливайченко та Аваков?

Опертивно-розшукові заходи до арешту Сергія Клюєва здійснює, за чинним КПК, оперативники СБУ та МВС. Вони уже мають слідкувати за депутатом у пастці, прослуховувати його телефон, точно знати місцезнаходження або швидко його встановити, якщо Клюєв зникне.

Втече поплічник безперешкодно, як Янукович, Пшонка і Ко, розпихуючи ліктями робітників аеропорту, наразі залежить від них.