Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ГПУ “віддала” бурштинові родовища бізнес-партнеру Палиці

Генеральна прокуратура України пропустила терміни звернення до суду щодо незаконної ліцензії комунального підприємства «Волиньприродресурс».

Позов на повернення родовищ у власність держави був надісланий на місяць пізніше встановленого законом терміну. Через це Україна втратила можливість повернути права на розробку бурштинових родовищ у Волинській області. Керівником компанії, яка займалася незаконним видобутком бурштину, є Василь Столяр — бізнес-партнер голови Волинської облради Ігоря Палиці.

Знімок екрана 2018-02-02 о 13.59.43

Нагадаємо, що в лютому 2017 року прокуратура провела гучні обшуки на підприємстві «Волиньприродресурс», де виявили незаконну  ліцензію на видобуток бурштину. Кінцевий термін, коли ГПУ, а саме економічний департамент, очолюваний Володимиром Гуцуляком, відомий більше, як департамент Кононенко-Грановського, мав подати звернення до суду, сплив у вересні 2017 року.

Таким чином, Генеральна прокуратура спеціально не вклалася у визначений законом 6-місячний термін звернення до суду, щоб Україна за законом не змогла повернути ці бурштинові родовища.

«На нашу думку, це було зроблено навмисне, щоб не дати можливості  державі законно повернути ці бурштинові родовища, — стверджує юрист громадської організації “Центр протидії корупції” Андрій Савін. — Це типова схема ГПУ, коли через простроченість термінів подачі позовів до суду “бетонується” право компаній на використання державних надр, дозволи на користування яких видані незаконно”. Таким самим чином були “злиті” і родовища, які контролюються компаніями екс-міністра уряду Януковича — Миколою Злочевським”.

Кримінальну справу про видачу «Волиньприродресурс» незаконних дозволів ГПУ закрила 06.10.2017 року.

ЦПК направив відповідну скаргу до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів щодо незаконних дій начальника економічного департаменту ГПУ Гуцуляка.