Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Холодницький відмовився відкривати справу щодо Тимошенко

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відмовилась відкривати кримінальну справу щодо народної депутатки та кандидатки в Президенти Юлії Тимошенко.

Про це стало відомо із відповіді Генеральної прокуратури (ГПУ) на запит Центру протидії корупції (ЦПК).

Раніше ЦПК звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка з вимогою порушити кримінальне провадження за фактами можливого незаконного збагачення Юлії Тимошенко.

Юристи ЦПК виявили дані, що свідчать про приховані витрати лідерки Батьківщини на послуги американських лобістів.

Відповідно до вимог ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, генеральний прокурор протягом доби мав внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), а вже потім визначити підслідність за НАБУ.

Однак генпрокурор, всупереч закону, просто перекинув заяву ЦПК на свого заступника Назара Холодницького, який своєю чергою зробив те ж саме і не вніс дані про злочин у ЄРДР.

27 лютого Конституційний суд опублікував рішення, яким скасував статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення. Тепер притягнути Юлію Тимошенко до відповідальності буде неможливо.

Це вже не вперше юристи ЦПК намагаються добитися відкриття кримінального провадження щодо виявлених фактів можливого порушення закону Юлією Тимошенко.

Наприкінці 2018 громадська організація уже зверталася до САП та НАБУ з відповідними копіями документів. Антикорупційні органи мали протягом 24 годин внести відомості до ЄРДР відомості та розпочати розслідування, однак цього не зробили. Це стало причиною звернення організації до суду.

Однак Солом’янський районний суд Києва відмовився брати на себе відповідальність і виконувати вимоги закону. Судді не захотіли зобов’язати антикорупційні органи відкрити справу проти Тимошенко.

Крім того активісти зверталися до НАЗК щодо порушенням Юлією Тимошенко антикорупційного законодавства, яке забороняє отримувати чиновникам коштовні подарунки. Втім у НАЗК відписалися, що порушень немає, навіть не надсилаючи міжнародний запит до США.