Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Холодницький позичив своєму заступнику понад 600 тисяч гривень

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький позичив своєму заступнику Володимиру Кривенку понад 600 тисяч гривень. Що цікаво, позика – безвідсоткова.

Так, із реєстру декларацій стало відомо, що Володимир Кривенко, заступник Антикорупційного прокурора, позичив 614 тисяч гривень у свого керівника Назара Холодницького. На ці гроші заступник керівника САП придбав квартиру, яка обійшлася йому в понад 2 млн грн.

Зауважимо, що Назар Холодницький 30 липня пішов у тривалу відпустку на півтора місяці, на що отримав майже півмільйона відпускних.

Своєю чергою, в той же день, 30 липня, Кривенко купив квартиру. Тобто через чотири дні після засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яка залишила Холодницького на посаді керівника САП. Кривенко подав КДКП пояснення на користь керівника САП. Він спростував інформацію про втручання Холодницького в роботу суду та розголошення деталей слідства фігурантам, що чітко чути на плівках із кабінету Холодницького.

“Кривенко є довіреною особою Холодницького і саме він фігурував на плівках із кабінету керівника САП. На них чудово чути, як Холодницький давав йому незаконні вказівки подзвонити голові Солом’янського суду та домовитися, щоб детективам НАБУ не видавали дозвіл на обшук у справі Уляни Супрун. Саме через ці незаконні вказівки генпрокуратура підготувала підозру Холодницькому, яку зараз не підписує Генеральний прокурор Юрій Луценко, покриваючи очільника САП”, – коментує член правління ЦПК Олександра Устінова.

***

Нагадаємо, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів залишила на посаді Холодницького і лише притягнула його до дисциплінарної відповідальності та наклала стягнення у вигляді догани.

Підставою для розгляду справи стали скарги на антикорупційного прокурора від імені директора НАБУ Артема Ситника та генерального прокурора Юрія Луценка.

У своїх скаргах вони посилаються на записи, зроблені в кабінеті Холодницького, на яких Назар Холодницький незаконно радив, як поводитися на допитах фігурантам кримінальних проваджень НАБУ, інформував їх про хід розслідувань, а також надавав незаконні вказівки прокурорам та порушував норми етики щодо спілкування з підлеглими.