Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Екс-агент ФБР увійшла до наглядової ради Центру протидії корупції

Колишня старший спеціальний агент Федерального бюро розслідувань (ФБР) Сполучених штатів Америки Карен А. Грінавей долучилася до наглядової ради Центру протидії корупції (ЦПК).

“Я погодилась на пропозицію Центру протидії корупції долучитися до наглядової ради організації, адже це команда людей, які не лише змінюють Україну на краще, а й задають нові позитивні міжнародні тренди у сфері боротьби з корупцією. Надіюсь, що мої компетенції ще більше посилять цю команду”, — коментує Карен А. Грінавей.

Карен А. Грінавей працювала слідчою, спеціальним агентом, а згодом і старшим спеціальним агентом  ФБР протягом більше 22 років. Вона розслідувала складні фінансові та кримінальні злочини, міжнародну корупцію та відмивання грошей. Карен А. Грінавей координувала команди слідчих, аналітиків та криміналістів у ФБР, спрямовуючи їх до успішних результатів у складних кримінальних розслідуваннях. Протягом більшої частини своєї кар’єри Грінавей працювала над питаннями транснаціональної організованої злочинності з колишнього Радянського Союзу, Близького Сходу, Африки та Азії.

Одна зі справ, яку розслідувала Грінавей, стосується Дмитра Фірташа. Саме завдяки розслідуванню, яким вона керувала, український олігарх обвинувачується США у міжнародному хабарництві.

У грудні 2018 Центр протидії корупції перезапустив наглядову раду. До неї ввійшли британський журналіст і письменник Олівер Буллоу, відомий італійський юрист і прокурор Джованні Кесслер, американський філософ і політичний економіст Френсіс Фукуяма та головний редактор сайту «Наші гроші» і журналіст-розслідувач Олекса Шалайський. А тепер ще й колишня старший спеціальний агент ФБР Карен А. Грінавей.

Роль наглядової ради — сприяти у досягненні мети ЦПК, консультувати та надавати допомогу у діяльності: просувати ідеї, проекти та програми організації в Україні та за її межами. Крім того рада має функцію фінансового нагляду в організації.