Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Двоє із трьох топ-кандидатів у Президенти підтримали антикорупційний порядок денний

Сьогодні представники громадських організацій зустрілися із кандидатом у Президенти Юлією Тимошенко. Вона підтримала антикорупційний порядок денний, який запропонували понад 20 громадських організацій.

Тимошенко — друга із трьох топ-кандидатів у Президенти, хто підтримав антикорупційні вимоги громадських організацій. Раніше свою позицію зафіксував Володимир Зеленський. Від Петра Порошенка реакції ще не було.

Звільнення Холодницького, захист НАБУ, перезапуск НАЗК та ліквідація в СБУ департаменту К — антикорупційній вимоги, які підтримала Юлія Тимошенко.

“Ми готові бути вашими  партнерами, тому що ми прагнемо використати вікно можливостей між президентськими і парламентськими виборами і зробити ті кроки, які потрібні країні, щоб позбутись багатьох системних проблем”, — зазначила під час зустрічі з громадськими організаціями кандидатка у Президенти.

Зокрема Тимошенко підтримала першу вимогу про звільнення керівництва антикорупційного прокурора: “Наша фракція може підтримати цей законопроект (про зміну керівництва САП), ініціювати швидший розгляд і новий президент може зробити цей законопроект першочерговим. Такі зобов’язання наша команда може взяти на себе“, — сказала вона.

Відповідаючи на запитання щодо невластивих повноважень Служби безпеки України (СБУ) у сфері боротьби з корупцією та ліквідацію скандального департаменту К, кандидатка зазначила: “Ми за те, щоб СБУ займалось виключно своїми функціями і не лізло в економіку зовсім”.

Тимошенко сказала, що підтримує посилення Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та дослухається до рекомендацій громадських організацій щодо перезапуску Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

Більше 20 ключових громадських організацій поставили запитання до кандидатів щодо основних корупційних проблем в країні:

Крім Юлії Тимошенко свою позицію щодо цих запитань уже зафіксували Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Дмитро Гнап та Андрій Садовий.

Громадські організації закликають решту кандидатів у Президенти також підтримати антикорупційний порядок денний.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/