Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ДОКУМЕНТ — Суд зобов’язав розслідувати бездіяльність поліції під час нападу на Шабуніна біля САП

Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив скаргу Центру протидії корупції щодо бездіяльності Національної поліції, яка спокійно спостерігала за нападом на голову правління ЦПК під час акції біля САП 17 липня 2018. Унаслідок нападу Віталій Шабунін отримав хімічний опік обох очей.

ЦПК вимагав через суд відкриття кримінального провадження щодо службової недбалості правоохоронців. Вони не вжили заходів, щоб запобігти заворушенням та затримати нападників під час акції 17 липня біля Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як вимагає Кримінальний процесуальний кодекс, Нацполіція мала відкрити провадження протягом 24 годин після заяви про вчинення злочину, однак не зробила цього.

Нагадаємо, що 17 липня група молодиків у військовій формі напали на голову правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна під стінами САП та залили очі зеленкою.

Згідно з медичним висновком Олександрівської лікарні, у Шабуніна був хімічний опік обох очей.

Напад стався під час провокації, коли активісти Центру протидії корупції, Автомайдану та ініціативи Небайдужі приїхали під стіни Спеціалізованої антикорупційної прокуратури провести акцію з вимогою відставки її очільника Назара Холодницького.

Причиною цього стало закриття “справи рюкзаків” проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря. Активісти привезли Холодницькому рюкзак з написом “Пакуй рюкзак і на вихід”.

Акція була запланована на 10 ранку. Коли її учасники почали збиратися — побачили контрмітинг, а також близько сотні агресивно налаштованих щодо активістів людей. Багато з них були у військовій формі, із закритим обличчям, а дехто тримав торти, якими потім закидали активістів.

За цим всім спостерігало 30-40 поліцейських. Однак вони навіть не поцікавилися, хто ці молодики і з якою метою прийшли з тортами.

Контрмітинг, до слова, очолював Ілля Кива — екс-радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Після інциденту з зеленкою та тортами, нападники почали тікати і більшості з них таки вдалося це зробити. Поліцейські навіть не спробували їх затримати, що свідчить про їхнє ухилення від своїх обов’язків.

Поліція таки затримала двох нападників через наполегливість активістів та незадовго відпустила їх.

Згодом з’ясувалося, що у Нацполіції збрехали про складання адмінпротоколів на нападників, які облили голову правління ЦПК. Їх відпустили, навіть не склавши адмінпротоколів.