Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ДОКУМЕНТ: Прокуратура відмовляється закривати справу проти ЦПК попри рішення суду

Черкаська обласна прокуратура відмовляється закривати кримінальне провадження щодо Центру протидії корупції, ігноруючи рішення Апеляційного суду м. Києва, який визнав недостовірною інформацію, на основі якої було розпочато розслідування.

Таку відповідь отримала організація на своє звернення до прокуратури з проханням звернути увагу на рішення суду. “Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, підстав для його закриття на цей час не вбачається”, — йдеться у відповіді прокуратури.

“Таке рішення є очевидно політичним, — стверджує Дарина Каленюк, виконавчий директор Центру протидії корупції. — Ми спростували в суді інформацію Павла Пинзеника, яка стала приводом та підставою для початку розслідування цієї кримінальної справи. Це означає що будь-які подальші слідчі дії по цій справі є незаконним кримінальним переслідуванням”.

Хочемо нагадати, що 23 травня 2017 року народний депутат від Народного фронту Павло Пинзеник на брифінгу заявив, що ЦПК порушує закон про діяльність неприбуткових організацій та озвучив брехливі цифри про нібито отримання коштів членами організації паралельно із зарплатою.

Також він продемонстрував фільм з неправдивими даними про Центр протидії корупції та пригрозив забрати у громадської організації статус неприбуткової. 30 січня 2018 року Апеляційний суд міста Києва визнав недостовірною інформацію, поширену нардепом Пинзеником під час свого брифінгу у Верховній Раді щодо Центру протидії корупції, і зобов’язав його протягом місяця спростувати цю інформацію на такому ж брифінгу.

Варто відмітити, що справа проти ЦПК була передана до Черкаської прокуратури після того, як Печерський суд відмовив слідчим прокуратури у дозволі на податкову перевірку ЦПК. Передача справи до іншої прокуратури означала, що всі дозволи на слідчі дії прокурори віднині повинні були отримувати у черкаському суді.

Активісти розцінили це як тиск та вважають, що це було зроблено для того, щоб легше отримувати в суді дозволи на всі слідчі дії проти організації.

Слід нагадати, що саме через черкаські суди у травні 2017 зняли звинувачення та повернули майно екс-губернатору-регіоналу, якого раніше було оголошено в міжнародний розшук. У листопаді 2017 черкаський суд звільнив від покарання чиновників, які не подали декларацію. Активісти також заявляли раніше про умисне затягування судом справи про вбивство журналіста Сергієнка.