Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ДОКУМЕНТ — ГПУ відкрила кримінальну справу щодо розголошення підозри Демчині

Генеральна прокуратура України за заявою Центру протидії корупції відкрила кримінальну справу за фактом розголошення відомостей досудового розслідування першому заступнику голови Служби безпеки України Павлу Демчині. Йдеться про справу щодо його можливого незаконного збагачення.

Так, ГПУ повідомила про відкриття кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 387 Кримінального кодексу — розголошення відомостей розслідування, вчинене прокурором або слідчим.

“Генпрокуратура розслідуватиме розголошення Павлу Демчині деталей слідства як з боку САП, так і з боку НАБУ. Хоча Демчина дізнався про підозру саме після того, як НАБУ направило її проект до САП через півтора року розслідування справи”, — коментує юрист ЦПК Андрій Савін.  

Нагадаємо, що 13 вересня речниця СБУ Олена Гітлянська заявила, що Павлу Демчині готують “злочинну” підозру. Сам же Демчина звернувся із повідомленням про злочин до генпрокурора Юрія Луценка за фактами начебто вчинення злочину щодо нього окремими детективами НАБУ.

Згодом у НАБУ підтвердили, що готують підозру першому заступнику голови СБУ Павлу Демчині.

Після цього Спеціалізована антикорупційна прокуратура на офіційній сторінці у Facebook опублікувала сам текст підозри, підготовленої детективами НАБУ.

Зауважимо, що НАБУ розслідує можливе незаконне збагачення першого заступника голови СБУ Павла Демчини.  

Зокрема, за 1999-2015 роки Демчина та особа, з якою він має спільний побут від 2011 року, мали сукупний дохід у розмірі близько 2,8 млн грн. Водночас у НАБУ заявляють, що витрати у цей же період становили щонайменше 4,83 млн грн, з них 4,1 млн грн — на автомобілі.