Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Десятки організацій застерігають Зеленського від перепризначення Авакова — заява

Громадські організації закликають Президента та його монобільшість у парламенті не перепризначати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на будь-які посади. 

Із такою заявою до Володимира Зеленського звернулися понад 20 українських антикорупційних та  правозахисних громадських організацій.

Підписанти звернення вважають, що перебування Авакова на державній посаді несе багато шкоди та є небезпечним для України. 

Арсен Аваков 5 років очолював Міністерство внутрішніх справ. Саме на його совісті повний провал поліцейської реформи, саботаж  переатестації та залишення на ключових посадах “міліціонерів-перевертнів в погонах”, залишення на посаді фігурантів справ Майдану, підозрюваних і обвинувачених, нерозкриті напади на громадських діячів, численні корупційні скандали, пов’язані з ним та його оточенням”, — йдеться у заяві, під якою підписалися 24 ініціативи. 

Громадськість просить президента України “не давати Арсену Авакову жодних нових посад” та застерігає, що “перепризначення Авакова до нового уряду буде чітким сигналом для українського народу, що обіцянки про очищення країни “від корупції, мародерства, хабарників та лицемірів” є пустопорожніми”.

Заяву підтримали: ГО Правозахисна Ініціатива, ГО Центр протидії корупції, ВГО Автомайдан, Центр громадського моніторингу та досліджень, ГО ОPIR.ORG, Антикорупційний штаб, ГО Адвокатська дорадча група, ГО Правозахисний центр ДІЯ, ГО Statewatch, ГО Трансперенсі Інтернешнл Україна, ГО Платформа Громадський Контроль, ГО ЗахисТИ, Центр громадянських свобод, ГО Праве Діло, Фундація DEJURE, Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні (ACREC), Платформа Громадський контроль, БігусІнфо, ГО ТОМ 14, ГО Інститут законодавчих ідей, Медійна ініціатива за права людини, БФ Восток-SOS, Центр прав людини ZMINA, ГО Родини Героїв Небесної Сотні.

Повний текст заяви. Кількість підписантів постійно оновлюється.

 • Як відомо, 27 серпня в мережі анонсували акцію протесту “Аваков – чорт”, мета якої – не допустити перепризначення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в оновлений Кабмін або інші силові органи.
 • Акція відбудеться 28 серпня о 19:00 в Києві під Адміністрацією Президента, а також в Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Тернополі, Харкові.