Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Держпідприємство на Донеччині хотіло віддати понад 10 млн грн недобросовісній компанії

Центр протидії корупції добився розірвання трьох договорів на загальну суму в понад 10 мільйонів гривень на закупівлю частин конвеєру, укладених держпідприємством “Мирноградвугілля” з компанією, якій до 2021 заборонено брати участь у закупівлях взагалі. Договори були укладені за переговорною процедурою, тобто без відкритих торгів.   

Так, у кінці вересня 2018 року держпідприємство “Мирноградвугілля”, що в Донецькій області, за результатами трьох переговорних процедур уклало договори на закупівлю частин конвеєру. Загальна сума договір становила 10 273 994 грн, які ДП вирішило віддати ТОВ “Укрмет Груп”. Зауважимо, що переговорна процедура проводилися через двічі відмінені торги з недостатньою кількістю учасників.

Своєю чергою, юристи ЦПК з’ясували, що у липні 2018 року Антимонопольний комітет притягнув до відповідальності цю компанію за антиконкурентні дії під час торгів і ТОВ “Укрмет Груп” не мало права брати участь у закупівлях протягом наступних трьох років — до 2021 року.

“Держпідприємство повинно було обрати іншу компанію для процедури переговорів, адже відомості щодо компаній із “чорного списку” є на офіційному сайті Антимонопольного комітету України, і ДП могло самостійно перевірити цю інформацію.  Через зазначені порушення законодавства ми звернулися до Держаудитслужби, а також до ДП Мирноградвугілля із проханням розірвати договіри”, — стверджує юрист Центру протидії корупції Денис Свириденко.

Після звернення юристів ЦПК листом “Мирноградвугілля” повідомило про розірвання договорів.