Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Держлісагентство зобов’язало знести паркан з колючим дротом навколо “фортець Злочевського”

Державне агентство лісових ресурсів України зобов’язало Садове товариство “Ключі” демонтувати паркан навколо земельних ділянок, де розташовані маєтки екс-міністра уряду Азарова – Миколи Злочевського.

Про це йеться у документі, який є в розпорядженні Центру протидії корупції, що оскаржував захоплення земель державної власності та використання Злочевським отриманих земель всупереч цільовому призначенню.

Згідно документу, Держлісагентство вимагало від СТ “Ключі” демонтувати паркан до 20 листопада, проте, цього не було зроблено. За день до кінцевого строку виконання припису СТ “Ключі” повідомило дежржорган про те, що вони демонтують паркан та “відновлять попередній стан земельної ділянки”.

Як відомо, у 2010 році розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка садівницькому товариству Злочевського “Ключі” було надано чотири лісові ділянки загальною площею 14,5 га на косі між Київським водосховищем та обвідним каналом.

Журналісти програми СХЕМИ встановили, що сім гектарів наданого державного лісу обгороджено спільним парканом, за яким розташовано приватні маєтки екс-міністра, а селяни не мають доступу до цих ділянок через паркани з колючим дротом.

“Обнесення державної власності своїм приватним парканом є чистої води порушенням закону, який гарантує громадянам вільний доступ до лісів та водоймів, – пояснює Сергій Миткалик, юрист Центру протидії корупції. – Зараз ми вимагаємо від Держінспекції сільського господарства перевірити, чому Злочевський орендує ці земельні ділянки за ціною, нижче ринкової” – підсумовує юрист.

Як з’ясували журналісти, Хотянівська сільрада, на території якої знаходяться ділянки, отримує за користування 14 гектарами лісу 86 тисяч гривень на рік.

Як зазначають у Центрі протидії корупції, державне підприємтсво, що надало структурам Злочевського в оренду земельні ділянки, ігнорувало факт огородження земель. Тому активісти вимагатимуть притягнення до відповідальності чиновників, що сприяли цій оборудці.