Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Членкиня правління ЦПК Анастасія Красносільська залишає організацію для участі в парламентських виборах

Анастасія Красносільська, членкиня правління Центру протидії корупції, яка також очолювала адвокаційний напрямок організації, увійшла до передвиборчого списку політичної партії і має плани брати участь у дострокових парламентських виборах.

31 травня 2019 року Анастасія вийшла зі складу правління ЦПК, на початку червня — припинила співпрацю з організацією як керівниця адвокації.

У лютому цього року правління також залишила Олександра Устінова.

Нещодавно стало відомо, що Олександра приєдналася до однією з партій і братиме участь у виборах разом з ними.

У ЦПК сподіваються на продовження плідної співпраці з обома експертками щодо просування антикорупційного порядку денного в парламенті.

Ми зичимо колишнім колежанкам успіхів у новій царині і нових надзвичайних звершень!

Центр протидії корупції є рівновіддаленим від усіх політичних гравців – не вступає в агітацію та не просуває жодну політичну силу чи окремих політиків.

Організація веде перемовини з представниками влади, які отримали її у легітимний спосіб, а також з іншими суб’єктами політичної діяльності виключно для досягнення цілей і завдань організації.

Довідково:

Юристка за фахом, Анастасія Красносільська приєдналася до Центру протидії корупції на початку 2016 року.

За цей час, тісно співпрацюючи з українськими та міжнародними експертами, вона зробила чималий внесок у створення антикорупційного суду – від розробки і ухвалення закону до контролю за процесом відбору суддів.

При цьому команда Анастасії займалася постійним моніторингом та аналізом законопроектів і судових рішень з метою попередження атак на незалежність антикорупційних органів.

Центр протидії корупції – українська громадська організація, що бореться з великою політичною корупцією. Місія ЦПК – встановлення невідворотності покарання за корупційні злочини, вчинені високопосадовцями, а саме: позбавлення волі та конфіскація майна.