Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Апеляційний суд залишив без змін покарання уповноваженій АМКУ Загребельській. Тепер її можуть звільнити

Київський апеляційний суд не задовольнив скаргу державної уповноваженої Антимонопольного комітету України (АМКУ) Агії Загребельської щодо її покарання. Раніше Солом’янський районний суд міста Києва визнав її винною у порушенні антикорупційного законодавства. Чиновниця каже, що звернеться до Європейського суду з прав людини.

У справі “Загребельська проти НАЗК” Київський апеляційний суд є останньою інстанцією. Тепер чиновницю внесуть до реєстру корупціонерів і взагалі можуть звільнити з посади.

“Суд приняв відверто дивне рішення, адже Загребельська спростувала всі доводи прокурора в суді, а протокол НАЗК складений з надуманих підстав та грунтується на припущеннях. Тепер чиновниця має всі шанси виграти справу в Європейському суді з прав людини”, — коментує юрист Центру протидії корупції Андрій Савін.

Суддя Тамара Юденко повністю проігнорувала всі доводи Загребельської.

Наприклад, одним із аргументів Загребельської було те, що протокол Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) склали всупереч їхніх же роз’яснень.

Крім того, в аналогічній ситуації суддя Солом’янського суду виправдав іншу чиновницю АМКУ Тетяну Кулішову, але чомусь Загребельську визнав винною.

8 лютого 2019 суддя Солом’янського районного суд міста Києва Сергій Агафонов визнав винною Агію Загребельську у тому, що вона начебто порушила антикорупційне законодавство. Ці претензії їй висувало НАЗК.

Суд оштрафував Загребельську на 1700 гривень, погодившись із протоколом НАЗК.

Так, один з близьких родичів Загребельської за довіреністю їздив на її старому автомобілі Toyota. Родич продав автівку за 300 тис. грн, а Загребельська подала до НАЗК інформацію про суттєві зміни в майновому стані через три дні після того, як отримала кошти від продажу автомобіля та підтверджуючі документи.

НАЗК склало проти Загребельської протокол за начебто порушення антикорупційного законодавства. В агентстві вирішили, що чиновниця мала повідомити їх про суттєві зміни в майновому стані через десять днів після зняття з реєстрації авто, а не коли вона була офіційно повідомлена та отримала дохід. Хоча закон говорить про зворотне – повідомлення подається у десятиденний строк саме з моменту отримання доходу.

Держуповноважена відома розслідуваннями у сфері ігрового бізнесу, посередницьких “прокладок” на доступі до бази оцінок Фонду держмайна, картельної змови “харчових” підрядників Міністерства оборони, різноманітних схем у сфері Мін’юсту.