Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Апеляційний суд відмовив Демчині у позові проти Шабуніна

Перший заступник голови СБУ Павло Демчина програв апеляцію на рішення Святошинського  районного суду Києва, ухваленого у липні цього року, у позові проти  голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Демчина вимагав захистити його честь та гідність, визнавши недостовірним текст посту, розміщеного Шабуніним на своїй сторінці в мережі Facebook.

Відповідну постанову ухвалив Апеляційний суд міста Києва 30 жовтня 2018. Третя особа у спорі — ГО “Громадське телебачення”.

Нагадаємо, що Павло Демчина просив суд визнати недостовірною й такою що принижує честь, гідність та ділову репутацію, а також спростувати інформацію з посту Віталія Шабуніна, де активіст описує спосіб життя та роботи першого заступника Грицака, розкритий у журналістському розслідуванні проекту “Слідство інфо”.

Зокрема, у першій редакції позову Павло Демчина хотів, щоб Шабунін написав про нього новий пост наступного змісту: “…Ви – Павло Володимирович дуже порядна та чесна людина, яка стоїть на сторожі корупції в Україні..”

Крім того, для спростування посту Шабуніна адвокат заступника голови СБУ приніс до суду листи від керівництва партії БПП, нардепа Ігоря Кононенка, Державної фітосанітарної служби та Мінекономрозвитку.

За допомогою цих документів силовик намагався спростувати свою причетність до президентської фракції в парламенті, нардепа Кононенка, а також довести, що не втручався в діяльність ринку скрапленого газу чи експорту волоських горіхів.

Слід також зазначити, що Павло Демчина очолює головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ. Це те управління, яке відповідає за “кошмарення” бізнесу та дискредитацію решти працівників служби, які захищають суверенітет України.

Як відомо, всього Демчина подав 16 позовів до суду щодо захисту честі та гідності або спростування інформації проти журналістів та активістів. Це сталося після виходу в ефір Громадського телебачення розслідування журналістів Слідство.інфо про статки СБУшника, яке широко цитувалося у ЗМІ.

Крім того, це не перший позов Демчини до Шабуніна. Замголови СБУ також судиться з видавничим домом Медіа-ДК, який видає журнал Новое Время.

У статті про цькування антикорупціонерів у цьому журналі Шабунін припустив, що за акцією протесту навпроти його будинку стоїть саме Демчина. Це і вимагає в судовому порядку спростувати перший заступник голови СБУ.