Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Антикорупційний комітет Верховної Ради підтримав перезавантаження НАЗК

У п’ятницю, 6 вересня,  парламентський Комітет з питань антикорупційної політики розглянув законопроект щодо перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та рекомендував Верховній Раді підтримати його. 

Більшість членів Комітету рекомендували парламенту проголосувати за законопроект за основу і в цілому з урахуванням певних змін, зокрема, пропонується звільнити чинний склад НАЗК після набуття чинності законом та протягом 60 днів провести конкурс на керівництво органу і призначити на цей час тимчасового очільника НАЗК.

Нагадаємо, Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції (1029) подав до Верховної Ради Президент України Володимир Зеленський. 

Відповідно до нього, уряд має призначити нового керівника НАЗК на підставі відкритого конкурсу. Комісія для відбору голови складатиметься із шістьох осіб: трьох — з міжнародних експертів та трьох фахівців, яких визначить Кабмін. Для ухвалення рішення потрібно чотири голоси, з яких три – від міжнародних експертів. Кожні два роки діяльність Агентства будуть оцінювати експерти, запропоновані міжнародними організаціями.  

Законопроект передбачає доступ НАЗК до державних реєстрів та баз даних. Своєю чергою, НАЗК зобов’язане буде надати НАБУ автоматизований доступ до реєстру декларацій. 

Нагадаємо, наразі НАЗК не забезпечує повноцінну верифікацію електронних декларацій  За два з половиною роки було перевірено лише 590 таких документів із 2,2 мільйонів  —  з подібними темпами Агентству знадобиться понад 7 тисяч років, щоб перевірити решту декларацій.

Які проблеми вирішує цей законопроект, а також, що передбачають інші президентські ініціативи  —  у проекті Центру протидії корупції для “Української правди”.