Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЗАЯВА — Антикорупційні організації закликають ВККС невідкладно призначити міжнародних експертів для відбору антикорупційних суддів

Центр протидії корупції та Transparency International Україна закликають Вищу кваліфікаційну комісію суддів України якнайшвидше призначити шістьох міжнародних експертів для участі у доборі антикорупційних суддів.

“Затягування запуску роботи Громадської ради міжнародних експертів (ГРМЕ) унеможливлює їхню повноцінну роботу та не залишає їм достатньо часу для аналізу кандидатів до антикорупційного суду”, йдеться у заяві.

Активісти звертають увагу на ряд потенційних ризиків та вимагають від ВККС:

 • невідкладно обрати членів ГРМЕ шляхом відкритого рейтингового голосування;
 • забезпечити умови для безперешкодної роботи ГРМЕ та повного доступу до інформації про кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду;
 • оприлюднити положення регламенту, які визначатимуть порядок роботи Громадської ради міжнародних експертів у межах Закону України “Про Вищий антикорупційний суд”.

14 вересня міжнародні організації передали Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС) єдиний узгоджений список із 12 кандидатів, з-поміж яких ВККС має призначити 6 членів до складу ГРМЕ.

Усі дванадцять кандидатів мають широкий досвід із розслідування, підтримки обвинувачення або здійснення судочинства у корупційних справах за кордоном. Окремі із них також мають досвід роботи у національних комісіях із суддівської етики.

Нагадаємо, що Громадська рада міжнародних експертів відграватиме ключову роль у доборі антикорупційних суддів. ГРМЕ спільно із ВККС матиме право  накладати вето на сумнівних кандидатів у судді.