Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Антикорупційні організації закликали Насірова не затягувати судовий процес

Громадські організації “Центр протидії корупції” та Transparency International Україна звертаються до екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова з проханням не затягувати розгляд його справи в суді.  

Справа в тому, що Роман Насіров попросив суд зачитати йому повний текст обвинувального акту, який складається з 774 сторінок. Засідання відбуваються раз на місяць та тривають близько години. Тому за перші 2 місяці слухань справи у суді вдалося зачитати лише 57 сторінок з 774 необхідних.

Щоб зачитати екс-голові Державної фіскальної служби Роману Насірову весь текст обвинувачення потрібно ще щонайменше 25 засідань, а це більше двох років, адже засідання відбуваються лише один раз на місяць “через завантаженість суду”.

У відкритому зверненні, опублікованому сьогодні організаціями вони закликають екс-очільника ДФС не затягувати розгляд його справи в суді: відкликати клопотання та погодитися заслухати скорочений текст обвинувачення, який складається з 70 сторінок.

“Ми звертаємося до пана Насірова із закликом не затягувати суд: відкликати своє клопотання та погодитися на зачитування скороченого тексту, щоб суд нарешті приступив до справи”, — йдеться у відкритому зверненні. Це дасть можливість в найближчі терміни перейти до розгляду справи по суті.

Варто зазначити, що Роман Насіров сам неодноразово заявляв про те, що готовий до захисту в суді та якнайшвидшому розгляду його справи.

Екс-очільника ДФС Романа Насірова звинувачують у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364)  та службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК). Насіров обвинувачується в тому, що в період 2015-2016р.р. він незаконно дозволив компаніям нардепа-втікача Онищенка не сплачувати державі рентну плату за користування надрами. Ці дії Насірова завдали державі збитків на суму понад 2 млрд гривень.

Наступне судове засідання у справі Насірова відбудеться у четвер 8 лютого о 15.00 в  Шевченківському районному суді Києва за адресою: вул. Дегтярівська, 31-А. Колегія суддів: Бугіль (головуючий), Щебуняєва, Хардіна.