Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти закликають Володимира Зеленського обрати гідних членів до Вищої ради правосуддя

Представники громадських організацій Автомайдан, Центр протидії корупції, Фундація DEJURE та Трансперенсі Інтернешнл Україна закликають президента Володимира Зеленського обрати гідних кандидатів до Вищої ради правосуддя (ВРП) на оголошеному ним конкурсі. 

31 липня, 1 та 2 серпня сформована президентом комісія проведе співбесіди з кандидатами на посаду двох членів ВРП.

Після цього комісія надасть президенту свої рекомендації щодо призначень на посади. З переліку президент обере двох переможців. 

Громадські організації проаналізували всіх кандидатів, які претендують на посади двох членів ВРП, та розділили їх на 3 категорії: ті, кому точно не місце у ВРП, ті, до кого є запитання, а також кандидати, щодо яких не виявлено негативної інформації.

До категорії кандидатів, яким не місце у ВРП, потрапило 18 осіб у діях та документах, яких виявлено чимало ознак не доброчесності. 

До цього списку увійшли судді Майдану, кандидати, статки яких складно пояснити їхніми офіційними доходами, а також кандидати щодо яких наявний очевидний політичний вплив та інші.

У той же час до переліку кандидатів, щодо яких не виявлено негативної інформації, потрапило 11 претендентів, серед яких судді-викривачі, громадські активісти та адвокати.

Крім того, активісти виокремили категорію кандидатів, до яких є запитання та сумніви. 

З повним аналізом кандидатів можна ознайомитися за посиланням:
https://www.pravda.com.ua/cdn/graphics/2019/konkurs_do_vrp/ 

До фінального етапу конкурсу дійшло 48 кандидатів. 

Представники громадських організацій наголошують, що вперше з часу створення Вищої ради правосуддя на конкурс подалася дійсно велика кількість кандидатів, щодо яких не було виявлено негативної інформації. 

Президент має всі можливості та повноваження обрати достойних членів до Вищої ради правосуддя тим самим продемонструвати свою дійсну готовність до проведення судової реформи.

У той же час навіть два нових доброчесних кандидатів серед 14 старих політичних призначенців – це лише крапля в морі. 

Громадські організації закликають майбутніх депутатів Верховної ради ухвалити закон про оновлення всього складу ВРП, залучивши до цього процесу міжнародних експертів та громадськість.