Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти з ґратами і плакатами вимагали справедливого вироку для мера Одеси Труханова

Активісти принесли ґрати під будівлю Малиновського районного суду міста Одеси, вимагаючи справедливого вироку для мера міста Геннадія Труханова у справі щодо заволодіння 92 млн грн під час придбання міськрадою будівлі заводу “Краян”.

Представники громадських організацій Автомайдан та Центру протидії корупції пояснили, чому вирок швидше за все буде виправдувальним і чому не можна довіряти суддям, які його винесуть.

Під суд зігнали півсотні тітушок і близько 20 жінок з плакатами на підтримку мера Одеси, які перешкоджали проводити акцію.

Малиновський суд недарма розглядав справу Труханова шаленому темпі, призначаючи засідання щодня і слухаючи зранку до вечора. Судді хочуть винести виправдувальний вирок якнайшвидше, аби встигнути до Антикорупційного суду. Незважаючи на залізобетонні докази слідства, навряд можна сподіватися на справедливе рішення”, — розповів юрист ЦПК Віталій Цокур.

Справа заводу “Краян” є далеко не єдиною справою, через яку Труханов має йти з посади міського голови Одеси.

Одеса потерпає від незаконних забудов, нападів на активістів, корупції. Труханов має нести і політичну, і кримінальну відповідальність за масовий “дерибан” Одеси. Але судячи з усього, завдяки суддям Малиновського суду він може не те, що уникнути в’язниці, а й залишитися у кріслі мера”, — сказав керівник одеського осередку “Автомайдану” Віталій Устименко.

Більше того, виправдальний вирок Геннадію Труханову ще й треба для того, щоб очистити свою репутацію для політичної діяльності. Наразі мер Одеси балотується до Верховної Ради.

Очевидно, що Малиновський суд Одеси вже на днях винесе вирок і єдина надія залишається на апеляційну інстанцію.

Активісти сподіваються, що апеляцію слухатиме Антикорупційний суд. Одеський апеляційний суд також є заангажований: там працює батько головуючого у справі судді Черевка.

У п’ятницю, 21 червня, прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) зачитали нове обвинувачення Труханову, а вже у понеділок 24 червня почалися судові дебати — фінальна частина судового процесу.

Засідання призначені на 24-27 червня і 1, 3 і 5 липня, але цілком ймовірно, що вирок оголосять уже найближчими днями.

2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн у 44 рази дорожче, ніж за 10 місяців до того приватна фірма придбала його в державного підприємства через “компанії-прокладки”.

Більше фото і відео, а також пряма трансляція судових засідань у твіттері ЦПК: https://twitter.com/Shabunin