Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти вимагають допустити ЗМІ та громадськість на засідання КДКП по Холодницькому

Активісти Центру протидії корупції та Автомайдану звернулися з відкритими листами до керівництва Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів із закликом допустити представників ЗМІ та громадськості на засідання комісії 26 липня.

На цьому засіданні комісія розглядатиме питання звільнення Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У своєму зверненні активісти звертають увагу, що рішення комісії проводити засідання в закритому режимі порушують Конституцію України та низку інших законів.

“Так, відповідно до Закону України «Про прокуратуру», засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів проводяться відкрито і гласно, крім випадків, установлених законом, — йдеться у зверненні активістів. — Рішення про закриття засідання ухвалюється в кожному конкретному випадку і стосується розголошення таємниці, що охороняється законом. У випадку з засіданням щодо справи Назара Холодницького — вся інформація, яка розглядатиметься на засіданні є у публічному полі”.

“Закриття засідання від представників ЗМІ та громадськості означатиме грубе порушення законодавства,  — стверджує Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції. — Ми розуміємо, що якщо це буде зроблено, то виключно, щоб ухвалити потрібне всім політичне рішення про збереження Холодницького на посаді”, — додав він.