Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти ЦПК не дали “роздерибанити” майже 7 млн грн на ремонті парку Небесної сотні на Львівщині

Центр протидії корупції добився розірвання договору на закупівлю ремонту парку Небесної сотні на близько 7 млн грн. На тендері із формальних підстав відхилили дешевші пропозиції учасників.

Так, у травні цього року Сокільницька сільська рада, що на Львівщині, організувала тендер на капітальний ремонт парку Небесної сотні. У торгах взяли участь чотири компанії, але переможцем стало ТОВ “Вельт Капітал”, з яким було укладено договір на 6,59 млн грн.

Справа в тому, що пропозиції двох компаній-учасниць були на майже 300 тисяч гривень дешевшими від пропозиції переможця. Однак їхні пропозиції сільрада відхилила через не такий формат документів, як вимагалося, та відсутність кількох довідок.

Своєю чергою, компанія-переможець зробила такі ж помилки. Вона завантажила деякі документи не в тому форматі, що вимагався сільрадою, і не надала дипломів заступника директора та ще восьми працівників. Незважаючи на це, тендерна пропозиція ТОВ “Вельт Капітал” не була відхилена, як інших, і, більше того, його обрали переможцем.

“Це явна дискримінація учасників. Якщо за аналогічні порушення сільрада відхилила двох учасників, тоді потрібно було відхилити пропозицію учасника-переможця та провести новий тендер”, — каже юрист ЦПК Олександр Литвин.

З цього приводу ми зверталися в Держаудитслужбу, яка почала перевірку тендеру, та до сільради із проханням розірвати договір. Однак в сільраді ніяких порушень не побачили.

Уже згодом із “Прозорро” стало відомо, що тендер було скасовано начебто через відсутністю фінансування по даному об’єкту.

“Такі порушення є серйозними. Спершу сільрада проігнорувала наше звернення і заявила, що жодних порушень під час закупівлі допущено не було. Згодом Замовник дав задню і розірвав договір нібито “через відсутність фінансування”. Однак це швидше за все просто формальна підстава для розірвання договору”, — додає Олександр Литвин.

Більше про закупівлі: https://ukr.aw/