Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти привезли Шокіну гамівну сорочку та вимагали виконати вимоги ЄС

У середу громадські активісти разом з народними депутатами пікетували Генеральну прокуратуру України та вимагали від генпрокурора Віктора Шокіна виконати вимоги, без яких Україна не зможе отримати безвізовий режим з ЄС.

Зокрема, активісти вимагали замінити чотирьох членів конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора.

Саме ця вимога, оприлюднена Міністерством закордонних справ на Національній раді реформ, спричинила конфлікт між двома відомствами.

Шокін у листі на адресу міністра Павла Клімкіна вказав, що вбачає у таких діях МЗС “ознаки кримінального правопорушення, спрямованого на підрив авторитету органів державної влади”.

Активісти приїхали під ГПУ разом із Автомайданом та лікарем-волонтером Арсеном Нікогасяном на його автомобілі швидкої допомоги, і привезли із собою гамівну сорочку, яку хотіли передати Шокіну.

“Шокін – уже давно несамостійна та залежна від президента політична фігура. Влада його руками, руками окремих членів конкурсної комісії, депутатів у ВР, намагається будь-якою ціною отримати контроль над майбутньою антикорупційною прокуратурою”, – сказав голова парламентського комітету з протидії корупції Єгор Соболєв.

Як повідомлялося, генпрокурор України Віктор Шокін відмовився виконувати пункти Плану дій з візової лібералізації, що наразі зриває можливе скасування віз до ЄС.

Посол ЄС в Україні Ян Томбінський написав листа до МЗС України, в якому вимагає замінити “четвірку Шокіна”, що має обрати кандидатури на адміністративні посади до Спеціальної антикорупційної прокуратури.