Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти представили реєстр злитих справ та вимагають перезапуск САП

Центр протидії корупції презентував ресурс, на якому зібрав факти “зливання” Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою гучних справ щодо топ-корупції. На думку організації, існує достатньо підстав, аби звільнити керівника САП Назара Холодницького та перезапустити орган. Адреса ресурсу — http://sapfails.antac.org.ua

На створену після Революції гідності нову Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру покладали великі очікування у розслідуванні та відстоюванні в судах справ топ-корупції. Однак дії частини прокурорів та їхнього керівництва ці надії не виправдовують.

“Центр протидії корупції зібрав справи, у яких деякі прокурори САП, а також їхній керівник особисто зливали чи продовжують зливати перспективні розслідування,  — пояснює юристка Центру протидії корупції Олена Щербан. Серед переліку, наприклад, так звана справа рюкзаків, яку закрили щодо сина та екс-заступника Авакова, чи справа квартирного хабара Супрун, у якій Холодницький  попереджав фігуранта про хід слідства”, — додає Щербан.

Загалом активісти навели 13 справ топ-корупції, у яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскації для їхніх фігурантів.

Частину із цих справ прокурори ще можуть “реанімувати” та належно відстояти у судах. Проте справу “рюкзаків Авакова”, наприклад, уже “поховали” остаточно.

“Зафіксованих на “акваріумних плівках” фактів більше ніж  достатньо, аби генпрокурор Юрій Луценко перестав покривати свого підлеглого Назара Холодницького та нарешті підписав йому підозру за результатами розслідування, яка, за даними ЗМІ, готова ще від літа 2018”, — зазначив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Другий крок, за словами активістів, перезапуск Спеціалізованої антикорупційної прокуратури через звільнення керівництва, а також недоброчесних прокурорів. Для цього Верховна Рада має підготувати та ухвалити закон для перезапуску САП.

Реєстр є активним і ЦПК надалі слідкуватиме за діями антикорупційних прокурорів. Крім того, уже опубліковані на сайті справи стануть неактивними, якщо прокурори виправляться.

Нагадаємо, що Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру створили в грудні 2015 року для процесуального керівництва у справах Національного антикорупційного бюро та здійсненні публічного обвинувачення в судах.

Саме від прокурорів залежить якість розслідувань топ-корупції та вироки суду, а, отже, чи будуть фігуранти гучних справ нести покарання за накрадене.

 

Детальніше: http://sapfails.antac.org.ua