Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти не дали помічнику нардепа Барни “роздерибанити” 4 млн грн на будівництві спортзалу в Чорткові

Центр протидії корупції добився розірвання договору на будівництво спортзалу у Чорткові за понад 4 млн грн, які хотів поділити помічник народного депутата від БПП Олега Барни зі своїм рідним братом.

Справа в тому, що у червні цього року Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА організувало тендер на будівництво спортзалу в місті Чортків.  На торги вийшли дві компанії, у яких перемогла фірма із пропозицією виконати роботи за  4 645 566 грн.

Однак, як виявилося, ці компанії зовсім не конкурували, адже вони пов’язані між собою.

За інформацією журналістів, одним із засновників компанії-переможця є Шипітка Роман Борисович з часткою 30%. А серед засновників іншої фірми-учасника цього тендеру – його рідний брат Шипітка Іван Борисович з часткою 50%.

Дивно, що чиновники проігнорували цю інформацію. Тернопільська ОДА було зобов’язане відхилити тендерні пропозиції цих компаній через їхню пов’язаність між собою, але натомість допустило їх до торгів”, — коментує юрист Центру протидії корупції Денис Свириденко.

Після звернення активістів до Антимонопольного комітету України, Держаудитслужби та Тернопільської ОДА, договір було розірвано за взаємною згодою сторін.

Зауважимо, що Роман та Іван Шипітки є синами голови Заліщицької РДА – Бориса Шипітки. Він вказує їх у своїй декларації за 2015 рік. Роман Шипітка також є помічником-консультантом народного депутата Олега Барни (член фракції БПП).

***

Ця публікація підготовлена за підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Центру протидії корупції і не відображає позицію Європейського Союзу.