Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

5 чиновників покарали в НАЗК за конфлікт інтересів за неповний рік

За останні 10 місяців Національне агентство з запобігання корупції провело 219 перевірок потенційного конфлікту інтересів. За їх результатами складено 36 протоколів про адміністративні правопорушення, а притягнуто до відповідальності всього 5 осіб.

Такі дані повідомив Центру протидії корупції керівник апарату НАЗК І.В.Ткаченко.

Іще 10 протоколів наразі перебувають на розгляді суду.

Більшість з 219 перевірок була ініційована за заявами фізичних осіб та самим Нацагентством, 36 – у рамках повної перевірки декларацій держслужбовців.

При цьому, за інформацією Ткаченка, у Національному агентстві відсутній окремий порядок проведення перевірок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, і правовими підставами для її проведення є Кодекс про адміністративні правопорушення.

Також неможливо встановити, хто конкретно в НАЗК ухвалює рішення про проведення перевірок на наявність конфлікту інтересів, в які строки вони проводиться та в який спосіб.

“Члени Національного агентства як уповноважені особи не приймають рішень про проведення перевірок про щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів”, – йдеться у відповіді НАЗК на запит Центру протидії корупції.

На 12 заяв про перевірку на наявність конфлікту інтересів, відправлених протягом 2016-2017 років до НАЗК, Центр протидії корупції отримав відписки. Зокрема, активісти просили перевірити Авакова та Котвицького, Бриля та Кулика, Вовка, Шолойко та Шафранського.

На думку активістів, у НАЗК в цій сфері – повний хаос та самоправність.