Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

4 рази за одні і ті самі роботи заплатило керівництво будинку-інтернату в Донецькій області

Білицький будинок-інтернат для громадян похилого віку та людей з інвалідністю в Донецькій області роздерибанив 1,5 мільйони гривень на закупівлях в обхід законних процедур. У 2016-2017 роках керівництво закладу 4 рази закуповувало одні й ті ж самі роботи по підготовці планів ремонтних робіт.

Так, у жовтні 2016 року інтернат замовив розробку планів ремонтних робіт та розрахунок суми витрат для реконструкції головного корпусу Білицького інтернату на суму 325 тисяч гривень. Обидва замовлення були проведені в обхід тендерних процедур, оскільки їх сума була нижчою за 200 тисяч гривень.

Через рік заклад зробив майже ідентичну закупівлю. У листопаді 2017 року інтернат уклав два договори на загальну суму 1,18 мільйонів гривень з ТОВ “Азовська будівельна компанія “Будком” та ТОВ “Проектна компанія “Аркон”. Обидві фірми-переможці зобов’язалися до кінця 2017 року підготувати проекти ремонтних робіт та розрахунки витрат на ремонт головного корпусу. Так, за два роки на тендерах з розробки підготовчих документів для ремонту головного корпусу будівлі керівництво закладу “розпиляло” 1 505 400 гривень.

Примітно, що усі тендери на підготовку документів для ремонтних робіт інтернату були проведені в рамках допорогової процедури закупівлі. Юристи кажуть, що це типова схема, яка дозволяє уникнути системи публічних закупівель “Прозоро”.

«Замовники дроблять тендери, щоб уникнути процедури проведення відкритих торгів», — пояснює юрист громадської організації “Центр протидії корупції” Олександр Литвин.

ЦПК звернулися з листом до директора інтернату з вимогою пояснити, для чого потрібно було проводити декілька тендерів на закупівлю одних і тих самих робіт.