Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Не дали вкрасти 300 мільйонів на ремонті луганських доріг

На 294 млн. грн. знизив ціну ремонту доріг Луганський укравтодор після звернення “Центру протидії корупції” до Генеральної прокуратури України.

Тепер з державного бюджету на ремонт буде виділено 93 млн. гривень, замість обіцяних 387 млн., адже більшість доріг, які начебто збиралися ремонтувати луганські облавтодорівці, знаходяться на окупованій території.

Це з’ясували журналісти з Наших Грошей після аналізу тендерної документації. Так, виявилося, що майже 75% доріг, які збиралися ремонтувати за бюджетні гроші,  знаходяться на тимчасово окупованих територіях Луганської області.

Центр протидії корупції оскаржив закупівлю до Генеральної прокуратури, після чого Луганський облавтодор знизив ціну ремонту доріг на 75%.

“Це банальний дерибан наших грошей, – стверджує Віталій Шабунін, голова правління “Центру протидії корупції”. – Якби журналісти не помітили проблем з тендером, то нас обікрали б майже на 300 мільйонів. Зменшення ціни договору на 75% дає розуміння того, скільки крадуть сьогодні на дорогах. Саме тому Голова Служби автомобільних доріг в Луганській області, який підписував документи про ремонт на непідконтрольній Україні території, має сісти за грати. Якщо цього не станеться, це стане сигналом до того, що прокуратура в долі з цим хабарником”.

Нагадаємо, що Служба автомобільних доріг у Луганській області 16 лютого 2015 року уклала угоди з ТОВ “Дорбудтехнологія” на утримання доріг Луганської області на суму 387,30 млн гривень. Цікаво, що, згідно з договором, протяжність доріг після окупації збільшилася, а відповідно і сума на їх утримання.

Головою Служби автомобільних доріг в Луганській області є Анатолій Владико, який паралельно є і бізнес-партнером співзасновників переможця тендеру ТОВ “Дорбудтехнологія” – Лусіне Цоголакян та Тіграна Кочаряна. Також він є директором іншої їхньої ж фірми – ТОВ “Дорбудвиробництво”.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 статті 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).