Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

113 кандидатів успішно склали іспити до антикорсуду

Вища кваліфікаційна комісія суддів опублікувала список кандидатів до Вищого антикорупційного суду, які успішно склали іспити. 81 претендент продовжує конкурс до антикорсуду, 32 — до Апеляційної палати ВАС. Відтепер Громадська рада міжнародних експертів має 30 днів, до 26 січня, для ветування сумнівних кандидатів.

У разі, якщо міжнародні експерти матимуть сумніви щодо доброчесності та професійності того чи іншого кандидата, вони ініціюють розгляд цього питання на спільному засіданні із ВККС.

Якщо щонайменше троє із шести членів ГРМЕ не підтвердять доброчесність та професійність певного кандидата, такий кандидат вилетить із конкурсу.

Після цього кваліфкомісія суддів на власний розсуд обере переможців конкурсу із решти кандидатів.

Крім того громадські організації Центр протидії корупції, Фундація DEJURE, Автомайдан, та Трансперенсі Інтернешнл Україна проаналізували список кандидатів до антикорсуду та виокремили сумнівних претендентів.  

Серед кандидатів, які успішно склали іспити, є і судді Майдану, і кандидати із сумнівними статками, і ті, хто відзначилися особливо неетичною поведінкою.

Так, наприклад, продовжують участь у конкурсі Вікторія Жовтоватюк (Кицюк), яку минулого року зі скандалом затримали поліцейські, а також суддя Оксана Голуб, яка позбавляла майданівців прав керування транспортним засобом.

Далі боротиметься за посаду антикорупційного судді адвокат Василь Постульга, задеклароване майно якого не відповідає доходам сім’ї.

Список кандидатів, які, на думку громадських організацій, не гідні бути суддями Вищого антикорупційного суду, презентують 9 січня о 10.00 в Українському кризовому медіа центрі (Хрещатик 2).  

Антикорупційний суд зможе запрацювати після призначення щонайменше 35 суддів, 10 із яких мають бути суддями апеляційної палати. Касаційною інстанцією для рішень антикорупційного суду лишається Верховний суд, а саме Касаційний кримінальний суд у його складі.

Нагадаємо, що у червні 2018 Верховна Рада України ухвалила закон №7440 про Вищий антикорупційний суд України, який займатиметься виключно справами топ-корупції.