Пряма мова

Під ВР встановили “шибеницю від нардепів” для НАБУ

IMG_0755

Проект закону №6220, проти якого протестують активісти, передбачає, що детективи Бюро не зможуть розслідувати підслідні їм корупційні злочини, якщо раніше за тими ж обставинами інші правоохоронці вже закрили справи. Тобто, у разі, якщо ГПУ або Нацполіція закриють провадження по тій же справі, НАБУ автоматично буде змушене зробити те саме.

Прокуратура взялась за суддю, яка закрила справу проти підполковника поліції, що напідпитку скоїв ДТП

Cуддя Орджонікідзевського райсуду Запоріжжя Юлія Геєць стала фігурантом кримінального провадження. Саме вона закрила справу проти підполковника управління поліції в Запорізькій області Валерія Васильчука, який 29 грудня 2016 року скоїв резонансне ДТП у нетверезому стані.

Активісти пропонують Уряду довірити аудит НАБУ трьом іноземним прокурорам

Запропоновані активістами міжнародні експерти є визнаними фахівцями і очолюють нині або багато років поспіль керували іноземними правоохоронними органами, що спеціалізуються на боротьбі з корупцією та протидією відмиванню коштів.

Активісти влаштували під Радою парад фейкових кандидатів в аудитори Антикорупційного Бюро

17409674_10208224802648084_618352345_n

Сьогодні активісти антикорупційних організацій у костюмах лижних інструкторів та героїв мультфільмів пікетували Верховну Раду з вимогою припинити фальсифікації виборів аудитора для Антикорупційного Бюро.