Звільнили дніпропетровську чиновницю, за якої фірма Олійника натендерила 140 мільйонів

Департамент благоустрою Дніпропетровської міськради звільнив секретаря тендерного комітету, відповідального за проведення закупівель щодо ремонту автошляхів у місті.

Чиновницю Наталію Іванюшенко звільнили після того, як Державна аудиторська служба виявила порушення під час укладення договору на 27 мільйонів між міськрадою та фірмою ТОВ “УПС”.

Про це йдеться у відповіді Департаменту благоустрою Дніпропетровської міськради Центру протидії корупції, що оскаржував вищезгаданий договір.

Зокрема, в угоді не було зазначено точної інформації про те, які саме дороги та в якому обсязі мають намір відремонтувати державним коштом. Міськрада також не перевірила, чи є у можливих субпідрядників ресурси для виконання якісного ремонту та досвід виконання аналогічних робіт.

Іванюшенко визнали винною в допущених помилках, бо саме вона відповідала за проведення закупівлі.

“Іванюшенко, яка в травні була переведена на іншу посаду, встигла провести близько 40 тендерів, – розповідає юрист Центру Ольга Веретільник, – Причому в п’яти з них переможцем оголошували фірму “УПС”. Всього ця фірма з допомогою Іванюшенко встигла натендерити більше 140 млн гривень. Будемо наполягати на скасуванні тендеру, де були виявлені порушення”.

Нагадаємо, ТОВ “УПС” регулярно перемагає на тендерах в Дніпропетровську. Раніше одноосібним власником фірми був Тарас Палій, син екс-начальника Дніпропетровського облавтодору. Справи у “УПС” погіршились, коли кілька років тому проти Палія було порушено кримінальне провадження.

Проте у 2015 році справу проти Палія благополучно закрили після того, як половина фірми була переоформлена на словацьку компанію, власницею якої стала близька соратниця Святослава Олійника – екс-замгубернатора Ігоря Коломойського. Після цього “УПС” знову почав вигравати “жирні” тендери.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ЦПК закликає відхилити законопроєкт, який суттєво збільшує верхній поріг для спрощених закупівель
Після звернень ЦПК “Охмадит” вирішив не купувати обладнання на 600 млн гривень у фірм з кримінальним шлейфом

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності