Підтримати

Звільнили дніпропетровську чиновницю, за якої фірма Олійника натендерила 140 мільйонів

Департамент благоустрою Дніпропетровської міськради звільнив секретаря тендерного комітету, відповідального за проведення закупівель щодо ремонту автошляхів у місті.

Чиновницю Наталію Іванюшенко звільнили після того, як Державна аудиторська служба виявила порушення під час укладення договору на 27 мільйонів між міськрадою та фірмою ТОВ “УПС”.

Про це йдеться у відповіді Департаменту благоустрою Дніпропетровської міськради Центру протидії корупції, що оскаржував вищезгаданий договір.

Зокрема, в угоді не було зазначено точної інформації про те, які саме дороги та в якому обсязі мають намір відремонтувати державним коштом. Міськрада також не перевірила, чи є у можливих субпідрядників ресурси для виконання якісного ремонту та досвід виконання аналогічних робіт.

Іванюшенко визнали винною в допущених помилках, бо саме вона відповідала за проведення закупівлі.

“Іванюшенко, яка в травні була переведена на іншу посаду, встигла провести близько 40 тендерів, – розповідає юрист Центру Ольга Веретільник, – Причому в п’яти з них переможцем оголошували фірму “УПС”. Всього ця фірма з допомогою Іванюшенко встигла натендерити більше 140 млн гривень. Будемо наполягати на скасуванні тендеру, де були виявлені порушення”.

Нагадаємо, ТОВ “УПС” регулярно перемагає на тендерах в Дніпропетровську. Раніше одноосібним власником фірми був Тарас Палій, син екс-начальника Дніпропетровського облавтодору. Справи у “УПС” погіршились, коли кілька років тому проти Палія було порушено кримінальне провадження.

Проте у 2015 році справу проти Палія благополучно закрили після того, як половина фірми була переоформлена на словацьку компанію, власницею якої стала близька соратниця Святослава Олійника – екс-замгубернатора Ігоря Коломойського. Після цього “УПС” знову почав вигравати “жирні” тендери.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Інститут раку прикриває дерибан 12 млн грн, незважаючи на зобов’язання розірвати договори з “потрібною” фірмою
Громадські організації закликають міністра економіки утриматися від поспішних змін у Prozorro
Боротьба з коронавірусом може стати приводом для масштабного дерибану держбюджету

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності