Підтримати

ЗАЯВА — ЦПК не підтримує жодного окремого кандидата чи партію на виборах 2019

Центр протидії корупції не підтримує жодного із кандидатів на виборах Президента України та майбутніх парламентських виборах 2019.

Задля втілення позитивних змін в Україні та подолання великої політичної корупції, ЦПК веде діалог з усіма політичними силами, що готові підтримати наші пропозиції та реалізовувати їх разом із громадянським суспільством.

Разом із коаліцією понад 20 громадських організацій ми запропонували кандидатам у Президенти підтримати антикорупційний порядок денний.

Обидва кандидатів, які вийшли у другий тур президентських виборів, зобов’язалися виконати наші антикорупційні вимоги. Ми розраховуємо побачити чіткі кроки щодо їх виконання у їхніх програмах, а також втілення цих вимог у близькому майбутньому.

Крім антикорупційного порядку денного, ми також долучилися до порядку денного реформи правосуддя, який запропонували підтримати всім кандидатам.

Ми запропропонуємо партіям, які балотуватимуться до Верховної Ради, також підтримати наші вимоги. ЦПК не підтримуватиме жодну політичну силу на парламентських виборах.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна
АНОНС – Вночі горів будинок Віталія Шабуніна. ЦПК анонсує пресконференцію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності